Twinson 9555 Deska Kompozytowa kolor 504 Korzenny; Tarasowa dwustronna. Wymiary: 28x140x4000 mm. PROMOCJA KUPON RABATOWY!!!

Dostępność: duża ilość
Cena: 43,66 zł 43.66
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość mb
dodaj do przechowalni

Opis

KUPON RABATOWY

Deska Twinson 9555 model 2020 Produkt wykonany w nowej technologii z grafitowym rdzeniem, który dwukrotnie zmniejsza pracę deski na długości (rozciągliwość), ogranicza w znacznym stopniu nasiąkliwość deski oraz zmienia klasę palności na ,,B,, Trudnozapalna! to wszystko otrzymują Państwo z zachowaniem dotychczasowej jakości, ceny, wyglądu zewnętrznego oraz najwyższych parametrów produktu marki Twinson.

  

Z uwagi na specyfikę grafiki przedstawione kolory mogą różnić się od oryginalnych. Większy rysunek pokazuje naturalny kolor, jaki deska osiągnie po pewnym czasie. Twinson jest produktem półnaturalnym, dlatego jego kolor i długość podlega zmianom pod wpływem warunków zewnętrznych, a po pewnym czasie stabilizuje się. Powierzchnie szczotkowane i nieszczotkowane z czasem uzyskują ten sam odcień. Ze względu na zawartość w nich włókien drewna poszczególne deski, zwłaszcza te pochodzące z różnych partii produkcyjnych, mogą nieznacznie różnić się od siebie kolorystycznie. Aby uzyskać naturalny efekt deski powinny być wymieszane przed zamontowaniem.

Deska dwustronna tarasowa 9555 z jednej strony wąski ryfel w całości wyszczotkowany, z drugiej ryfel szeroki. 

Najpopularniejszy rodzaj deski Twinson do zastosowania na balkonach, tarasach, miejscach użyteczności publicznej. 

Deska jest dodatkowo wzmocniona, (posiada siedem komór) sprzedawana jest w dwóch długościach 4m oraz 6m

Istnieje możliwość wykonania desek o zupełnie dowolnych długościach (warunek - określone minimum ilościowe), dostosowanych do potrzeb naszych Klientów, aby uniknąć kosztownych odpadów.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl